Kilyos Plajları ve Beachler Rehberi (2021 Popüler Plajlar, Giriş Ücretleri)

Kilyos denildiğinde İstanbulluların aklına öncelikle “plaj” ve “deniz” gelir. Şirin bir sayfiye ve tatil beldesi olan Kilyos plajları, İstanbul’un en büyük ve temiz sahil şeridi olup Kilyos Burnu’ndan Gümüşdere Plajı’na kadar uzanıyor. Sahil boyunca kalite hizmet sunan beachler ve beach clublar da Kilyos’u ayrıca cazip kılıyor.


Aşağıda sizin için seçtiğimiz, Kilyos plajları ve beachler hakkında, sunulan hizmetler, plaj ve beach imkanları, 2020 yılı giriş ücretleri ve ulaşım bilgilerini bulabilirsiniz.

Popüler Kilyos Plajları ve Beachler

Kilyos Halk Plajı

Kilyos’un merkezinde bulunan Kilyos Halk Plajı özellikle yaz aylarında haftasonları tatilcilerle dolup taşıyor. Güzel kumsalı ile çevre tesisleri ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kilyos Halk Plajı kilometrelerce sürmekte ve oldukça geniş bir kumsala sahip. Günübirlik deniz ve plaj ve keyfi için ideal.


Kilyos Solar Beach Therapy

2021 yaz sezonu açılmıştır


Solar Beach Therapy, “kentli insan için kentte tatil” sloganı ile gündüzleri deniz ve plaj keyfi yapmak isteyenlere, geceleri ise çoğunlukla konserlere ev sahipliği yapan güzel bir mekan. Solar Beach Therapy, 1 kilometrelik eşsiz kumsalı, restoranları, barları, eğlence ve partileri ile tatil köyü rahatlığını İstanbullulara yaşatıyor.

2021 Yılı Giriş Ücreti

Hafta içi kişi başı 60 TL, Hafta sonu kişi başı 120 TL

Solar Beach ayrıntılı bilgi ve resimler


Kilyos Tırmata Beach

2021 yaz sezonu açılmıştır

Tırmata Beach & Restaurant, Kilyos’ta güzel bir koyda yer almakta olup müşterilerini bir aile ortamında hissettirmeyi amaçlamakta olup plaj aktiviteleri ve restoranıyla Kilyos’ta bulunan plajlar arasında kendine önemli bir yer edinmiş durumda.


2021 Yılı Giriş Ücreti

Hafta içi kişi başı 70 TL, Hafta sonu kişi başı 95 TL

Tırmata Beach ayrıntılı bilgi ve resimler


Kilyos Burc Beach

2021 yaz sezonu açılmıştır

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin bir işletmesi olan Burç Beach; 2 kilometrelik güzel kumsalı, güneşlenme terası, Cafe/Bar’ı, balıkçı restoranı ile İstanbul’un hemen yanıbaşında deniz ve tatil keyfi sunuyor. Burç Beach’te kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkanları mevcut.

2021 Yılı Giriş Ücreti

Misafir hafta içi 80 TL, hafta sonu 145 TL

Burc Beach ayrıntılı bilgi ve resimler


Kilyos Milyon Beach

2021 yaz sezonu açılmıştır

Demirciköy’de güzel bir koyda bulunan Milyon beach, güzel kumsalı, plajı, etkinlik ve konser alanı gibi aktiviteleri, 350 kişilik kapalı ve açık restoranı ile İstanbullulara hafta sonu güzel bir deniz ve eğlence keyfi sunuyor.

2021 Yılı Giriş Ücreti

Misafir hafta içi 70 TL, hafta sonu 100 TL